Інформація про Олімпійців Прикарпаття


Євген Аржанов
легка атлетика

учасник XX літніх Олімпійських ігор 1972 року в м. Мюнхен (Німеччина)

Валерій Гасій
гандбол

учасник XXІ літніх Олімпійських ігор 1976 року в м. Монреаль (Канада)

Валерій Фальов
важка атлетика

майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, учасник XXІ літніх Олімпійських ігор 1976 року в м. Монреаль (Канада).

Олександр Чернецький
греко-римська боротьба

майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) та ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Тетяна Ляхович
легка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, володарка кубку Європи, срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи 1999 року, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія), ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай).

Віктор Поляков
бокс

Майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіон України, учасник чемпіонату світу 1998 року, срібний призер чемпіонату Європи 2002 року, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації.

Ірина Шепетюк
легка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка та призерка України з бігу на 100 та 200 м, багаторазова призерка Кубків Європи в естафетному бігу 4х100 м, чемпіонка молодіжного чемпіонату Європи у 2003 році в естафетному бігу 4х100 м, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай).

Дарія Згоба
спортивна гімнастика

Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи 2007 року з спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай).

Христина Стуй
легка атлетика

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка кубку Європи 2011 року з естафетного бігу 4х100 м, бронзова призерка чемпіонату світу 2011 року з естафетного бігу 4х100 м, срібна призерка чемпіонату Європи 2012 року з бігу на дистанції 200 м, срібна призерка чемпіонату Європи 2014 року з естафетного бігу 4х400 м, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай), бронзова призерка ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в м. Лондон (Великобританія).

Сервін Сулейманов
бокс

Майстер спорту України міжнародного класу з боксу, п'ятиразовий чемпіон України з боксу, переможець кубку Європи серед дорослих, чемпіон Світу серед юніорів, учасник літніх ХХVII Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія).

Вероніка Івасюк
важка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Галина Облещук
легка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра), учасниця багатьох чемпіонатів Європи та світу, учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Неля Непорадна
легка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Всесвітніх юнацьких ігор 2002 року з бігу на дистанції 1500 м, чемпіонка юніорського чемпіонату Європи 2003 року, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція).

Роман Вірастюк
легка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики ( штовхання ядра), 17разовий чемпіон України, 4 разовий призер Кубку Європи та бронзовий призер Чемпіонату Європи. 3разовий срібний призер Чемпіонату Світу з легкої атлетики серед військовослужбовців,учасник XXVI літніх Олімпійських ігор 1996 року в м. Атланта (Америка), XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія) та XXVIII літніх Олімпійських ігор в м. Афіни (Греція).

Сергій Осович
легка атлетика

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, рекордсмен України з бігу на дистанції 200 м в закритих приміщеннях, Чемпіон Європи, учасник XXVI літніх Олімпійських ігор 1996 року в м. Атланта (Америка).

Андрій Федчук
бокс

Заслужений майстер спорту України з боксу, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів та срібний призер чемпіонату Європи 2004 року, бронзовий призер XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія), учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція).

Віктор Ястребов
легка атлетика

Учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай), легка атлетика (потрійний стрибок).

Роман Гонтюк
дзюдо

Заслужений майстер спорту України з дзюдо, срібний призер XXVIII літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та бронзовий призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай).

Василь Федоришин
вільна боротьба

Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), срібний призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай), боротьба вільна.

Андрій Квятковський
вільна боротьба

Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, учасник ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в м. Лондон (Великобританія) та ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Олександр Ісаков
плавання

Учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай та ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в м. Лондон (Великобританія), плавання.

Надія Діденко
фрістайл

Майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада) та ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014 року у м. Сочі (Росія), стипендіат Національного олімпійського комітету України, багаторазова чемпіонка України, призерка та переможець багатьох етапів кубка світу з фрістайлу.

Володимир Бощук
стрибки на лижах з трампліна

Майстер спорту України з стрибків на лижах з трампліна, призер чемпіонатів та Кубку України зі стрибків з трампліна, учасник чемпіонатів світу та Кубків світу, учасник ХХ зимових Олімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія) та ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада).

Юлія Клюкова
фрістайл

Учасниця XVIII зимовихОлімпійських ігор 1998 року в м. Нагано (Японія), фрістайл (акробатика).

Олена Юнчик
фрістайл

Учасниця XVIII зимовихОлімпійських ігор 1998 року в м. Нагано (Японія), фрістайл (акробатика).

Микола Попович
лижні гонки

Учасник XVIII зимових Олімпійських ігор 1998 року в м. Нагано (Японія), лижні гонки.

Роман Лейбюк
лижні гоноки

Майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок, учасник XIX зимових Олімпійських ігор 2002 року в м. Солт-Лейк-Сіті (США), ХХ зимових Олімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія) та ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада), лижні гонки.

Михайло Гуменяк
лижні гоноки

Майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок, учасник ХХ зимових Олімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія).

Богдана Мацьоцька
гірськолижний спорт

Майстер спорту України міжнародного класу з гірськолижного спорту, учасниця ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада).

Олександр Лазарович
стрибки на лижах з трампліна

Майстер спорту України зі стрибків на лижах з трампліна, учасник ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада).

Дмитро Просвірин
лижне двоборство

Учасник XIV зимових Олімпійських ігор 1984 року в м. Cараєво ( Югославія) та XVII зимових Олімпійських ігор 1994 року у м. Ліллехамер – (Норвегія), лижне двоборство.

Василь Грибович
стрибки на лижах з трампліна

Учасник XVII зимових Олімпійських ігор 1994 року у м. Ліллехамер – (Норвегія), стрибки на лижах з трампліна.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X