“Якби був ще один заплив – було б і “золото”. Михайло Романчук – про другу медаль на Олімпіаді-2020
1 Вересня 2021

Український плавець – про результат у другому для себе фіналі Олімпійських Ігор у Токіо.

Михайло Романчук виграв другу медаль для України на Олімпіаді-2020 у плаванні. Дистанцію 1500 метрів вільним стилем український плавець подолав з другим часом, вигравши для України перше “срібло” на Іграх у Токіо.

Як і на дистанції 800 метрів, Романчук став переможцем кваліфікації, але не олімпійським чемпіоном. Цього разу українцеві вдалося на фініші випередити італійця Грегорі Палтріньєрі, але не американця Роберта Фінка, який вирвався на перше місце наприкінці запливу.

Романчук став єдиним українцем, що здобув у Токіо дві медалі. А також першим за 17 років плавцем, що виграв щонайменше одну медаль саме у цьому виді спорту.

Після закінчення запливу Михайло Романчук дав прес-конференцію, у якій оцінив виступ на Олімпійських Іграх та, зокрема, другий фінал для себе. Романчук звернув увагу на те, що фінал у запливі на 1500 метрів, на відміну від кваліфікації, відбувався уранці, але не вважає це причиною своєї поразки.