У житловому комплексі “Comfort Park”, відбувся захоплюючий майстер-клас зі стрільби з лука в рамках проекту #DoLikeOlympians.
Учасники події мали чудову можливість відчути себе справжніми олімпійськими спортсменами та випробувати свої навички у цій захоплюючій дисципліні.
Спочатку динамічну руханку організувала стипендіатка відділення Національного олімпійського комітету в Херсонській області – Олена Маркушина, що додало події особливого заряду енергії та позитиву.
Навчальну частину майстер-класу проводила срібна призерка Олімпійських ігор зі стрільби з лука – Катерина Дубровіна. Діти змогли вивчити основні прийоми та техніку стрільби з лука, відчути атмосферу концентрації та спокою, яка супроводжує кожен постріл, під керівництвом спортсменки.
Міні-екскурс у світ стріл та луків виявився надзвичайно цікавим та пізнавальним. Ми вдячні всім, хто приєднався до нас, за їх активну участь та інтерес до спорту!
Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області
Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук –https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua
#НОК#Спорт#СпортивнийФранківськ##DoLikeOlympians
Відділення НОК України у Херсонській області
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438221405_742817888037238_5235064418417041298_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cLHZDVkI48wAb5hb_Af&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBw-DoS4eEQNfCFYoc2qjZ-FI_KHLUQLinMPXFvYRYVKw&oe=66280786)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/439025129_742817941370566_8898534608606369322_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=IMhfZ9AP6xAAb6DhPaY&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAvnIv4oJRe7TEjDC-eg3hifA3-FiMzEL6-neTNbUJ9kg&oe=6627EFC6)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437931381_742818051370555_1337182009410339955_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=MoW5HJmGcCkAb6MHk1x&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBahTsDLfsjAlHhLqKRUlRQz0LGC_J7fJKL16eZmN6xqA&oe=662804FD)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436225486_742817991370561_7281465497639809875_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=htJW_m0C8nUAb7dPvrj&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAH794fNWLTK8E2t46DlEct0DBDYusLNQvX0ko3U7McuQ&oe=6627FC04)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437524219_742816424704051_8648661623380552650_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=clt-nHijCqEAb4J-qYQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBAEKHipsmRrIz3pxb-Oex4jQu92594ogcTjyzV51HyXg&oe=6627F75E)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/436392650_454353610472471_3896984458877523161_n-1024x682.jpg)