Як черкаський стрілець Сергій Куліш готується до Олімпійських ігор
9 Липня 2021

Черкаський стрілець Сергій Куліш розповів Суспільному як тренується до Олімпійських ігор у Токіо. Туди разом зі збірною України він вирушить наступного тижня. Для спортсмена це не перші олімпійські ігри. У 2016-му він здобув срібну медаль на іграх в Ріо-де-Жанейро.

Срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш показав свої гвинтівки. П’ять років тому він виборов друге місце у стрільбі з пневматичної зброї з 10 метрів. Цього року знову претендуватиме на перемогу і сподівається, що досвід, здобутий у Бразилії, допоможе вдало виступити.

“Я думаю, що вагомий внесок зробив для себе минулого разу. Це мій досвід, і я думаю він мені буде допомагати”.

Нещодавно Сергій повернувся із Хорватії, де здобув золоту медаль на Кубку світу. Переможними стали постріли з 50-метрової дистанції з трьох положень. Нині черкаський спортсмен готується вирушати на Олімпіаду в Токіо.