ФРАНКІВСЬКІ ТАЕКВОНДИСТИ ЗДОБУЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ НА МІЖНАРОДНОМУ ОНЛАЙН-ТУРНІРІ “NIGHT OF CHAMPIONS”
2 Вересня 2020

У серпні 2020 року спортсмени Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. брали участь у Міжнародному онлайн-турнірі з Таеквон-До “Ніч Чемпіонів”

Організатором змагань була Федерація Таеквон-До І.Т.Ф. Аргентини. Збірна Аргентини є визнаним лідером світового Таеквон-До. На останньому мундіалі вони впевнено здобули перше загальнокомандне місце, повідомляє WestNews

У турнірі взяли участь представники 15-ти країн світу, близько 300 учасників кваліфікацією не нижче синього поясу.

Змагання проходили в розділі Таеквон-До: формальні вправи – Туль. Учасникам необхідно було зняти на відео одну формальну вправу відповідно до рівня свого поясу.

Турнір проходив протягом серпня щонеділі о 22:00 в прямому ефірі на YouTube-каналі. Фінали всіх категорій відбулись 30 серпня.

Всеукраїнську асоціацію спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. представляли 8 спортсменів.

Олексій Пасічняк та Остап Іванюк у віковій категорії 11-13 років, серед хлопців та дівчат володарів синіх та червоних поясів здобули бронзові нагороди. На шляху до півфіналу кожен переміг двох суперників.

Олександр Микицей здобув срібло серед юніорів (14-17 років), володарів чорних поясів І дану. На шляху до фіналу здолав трьох суперників.

У змаганнях також взяв участь Голова Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Андрій Данищук і здобув перше місце і Корону Таеквон-До у одній з найпрестижніших категорій змагань, серед чоловіків (18-35 років), володарів чорних поясів ІV дану.

Незважаючи на складний час пандемії Івано-Франківські спортсмени продовжують тренуватись і демонструвати свій високий клас на престижних турнірах, прославляючи Україну.

Загальнокомандний результат: 2 – золотих, 1 – срібна та 2 – бронзові нагороди.