Андрій Доценко – чемпіон України в спринті серед чоловіків: результат
4 Травня 2021

Результати чоловічого спринту на чемпіонаті України.

Перший змагальний день чемпіонату України з біатлону продовжився чоловічою спринтерською гонкою. У цьому старті не бере участь основна чоловіча команда, яка проходить збір в Італії, а також пропускав спринт Денис Насико (представник команди “Б”).

Усього на спринт було заявлено 42 біатлоністи – усі вийшли на дистанцію. Серед усіх спортсменів лише троє змогли закрити усі мішені, і двоє з них зайняли дві найвищі позиції в підсумковому протоколі.

“Золото” чемпіонату України в спринті серед чоловіків виграв Андрій Доценко – він на 15 секунд випередив Романа Боровика. Для Доценка – це друге особисте “золото” на чемпіонаті України (уперше виграв у масстарті в 2015 році), для Боровика – друга особиста медаль на рівні чемпіонату України.

А третє місце здобув Андрій Орлик – екслижник уперше в кар’єрі фінішував на подіумі в біатлонній гонці і завоював “бронзу” чемпіонату України. У переслідуванні Орлик стартуватиме за 22 секунди після лідера.

У топ-6 також потрапили Віталій Мандзин, Сергій Телень та Степан Кінаш. А у топ-10 – Віталій Труш, Дмитро Грущак, Михайло Хміль та Владислав Чихарь.

Гонка переслідування відбудеться у п’ятницю, 24 грудня.

• Чемпіонат України з біатлону: спринт, чоловіки, результат