Турнір з боксу під патронатом НОК України
13 Липня 2021
Турнір з боксу під патронатом НОК України

10 липня 2021 року в приміщенні Івано-Франківської ОДЮСШ відбувся турнір з боксу пам’яті Петра Мицика, який щороку відбувається під патронатом Національного олімпійського комітету України. Цьогоріч організатором турніру стала Івано-Франківська міська федерація боксу на чолі з уславленим боксером-олімпійцем Сервіном Сулеймановим. Окрім спортсменів з Івано-Франківщини у турнірі прийняли участь спортсмени, які представляли Львівську обласну федерацію боксу.


На відкритті до спортсменів, тренерів та гостей турніру з вітальними словами звернулися голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, почесний Президент федерації боксу Львівської області Ігор Настасяк та які в своїх виступах наголосили на необхідності розвитку олімпійських видів спорту загалом так боксу зокрема, адже цей вид має славні традиції та неодноразово, завдяки уславленим українським боксерам, звучав гімн та підіймався прапор України у різних куточках нашої планети.
Серед гостей турніру також були присутні Заслужений тренер України з боксу, тренер-викладач Тисменицької ДЮСШ – Ігор Іванишин та Майстер спорту з боксу, срібний призер Чемпіонату СРСР серед юніорів – Іван Середа.


В ході змагального дня були визначені переможці та призери які були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними призами від відділення НОК України в Івано-Франківській області.


✅Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області⤵️
Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua

#НОК #Спорт #СпортивнийФранківськ

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X