Звітно-виборна Асамблея відділення Національного олімпійського комітету України у Івано-Франківській області
17 Лютого 2023
Звітно-виборна Асамблея відділення Національного олімпійського комітету України у Івано-Франківській області

17 лютого в м.Івано-Франківську, відбулась звітно-виборна Асамблея відділення Національного олімпійського комітету України у Івано-Франківській області. 🇺🇦

В роботі асамблеї взяли участь 56 делегатів, які були делеговані федераціями з олімпійських видів спорту та іншими суб’єктами олімпійського руху, учасники олімпійських ігор, провідні спортсмени, тренери, ветерани спорту.

Також у роботі засідання взяли участь міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт, голова комісії «Осередки НОК» Володимир Ковальов , народний депутат України, президент Івано-Франківської обласної федерації боксу, перший віце-президент Федерації боксу України Роман Мулик, народний депутат України, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України , президент федерації боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук, начальник управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Орест Оклієвич, директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко, начальник відділ спорту департаменту молодіжної політики та спорту Андрій Данищук.

На початку заходу з привітанням до всіх звернувся Вадим Маркович – міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України. Він подякував усій спортивній родині Прикарпаття за плідну працю протягом багатьох років, підсумком якої є високі досягнення міжнародного рівня та активна робота в напрямку поширення олімпійських цінностей серед дітей і молоді.

Про підсумки роботи за період з 2018 по 2022 роки доповів голова Відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін. Він наголосив, що за цей час було зміцнено організацію олімпійського руху, налагоджено тісну співпрацю з обласною та місцевою владою, обласними федераціями з олімпійських видів спорту, збільшено представництво Івано-Франківщини в складі НОК України, проведено низку яскравих заходів, які стали візитівкою регіону, а саме “Олімпійська спадщина” та “Олімпійська писанка”. Окрім просвітницької діяльності, відділення доклало значних зусиль щодо підтримки як провідних, так і юних спортсменів.

Під час Асамблеї відбулися вибори членів Відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області на наступні чотири роки – персонального і кількісного складів. За підсумками таємного голосування головою Відділення одноголосно обрано Мирослава Карабіна. Кількість членів виконавчого комітету Відділення НОК України в Івано-Франківській області складатиме 17 осіб.

В процесі проведення асамблеї Вадим Гутцайт, Роман Мулик, Едуард Прощук та Мирослав Карабін відзначили Подякою Національного олімпійського комітету України колективи федерацій з олімпійських видів спорту за результатами їх роботи, а також членів відділення НОК України в Івано-Франківській області за особистий внесок у розвиток олімпійського руху на Прикарпатті, а саме:

Федерацію вільної боротьби Івано-Франківської області.

Федерацію спортивної гімнастики Івано-Франківської області.

Федерацію боксу Івано-Франківської області.

Федерацію веслування Івано-Франківської області.

Федерацію лижного спорту Івано-Франківської області.

Русиняку Андрію Івановичу, керівник телекомпанії «РАІ».

Гуменюку Михайлу Миколайовичу, перший голова відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Селіванову Михайлу Михайловичу, тренеру-викладачу з боксу Івано-Франківської ОДЮСШ, учаснику бойових дій проти російської агресії, проходить військову службу у складі Національної гвардії України.

Резюмував Асамблею голова комісії Національного олімпійського комітету України «Осередки НОК» Володимир Ковальов, який побажав олімпійській родині Прикарпаття високих результатів, втілення в життя всіх планів і успішної реалізації цікавих проєктів, які були би прикладом для інших регіонів.

Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦

а ще 38

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X