Підсумки діяльності регіональних відділень НОК України за 2023 рік
22 Березня 2024

21 березня в Олімпійському домі в місті Києві було підведено підсумки діяльності регіональних відділень НОК України за 2023 рік.

Участь в семінарі-нараді з суб’єктами Олімпійського руху взяли представники олімпійських осередків з усіх областей України.

Спочатку учасників привітав перший віце-президент НОК України Олексій Перевезенцев. Він поінформував про основні аспекти та плани щодо подальшої роботи, про новий соціальний проєкт «Олімпійці – захисникам і захисницям України», а також про фінансову підтримку, яку отримають відділення НОК України у поточному році.

Також до учасників семінару звернулась Людмила Панченко, виконавчий директор НОК України, яка побажала всім плідної праці та передала привітання від президента НОК України, олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта.

Члени робочої групи разом із головою Комісії «Осередки НОК України» Володимиром Ковальовим представили на розгляд учасників семінару узагальнену інформацію про проведені НОК України та регіональними осередками заходи, про залучене фінансування та спонсорські надходження, проведення семінарів, збереження олімпійської спадщини та виготовлення брендованої сувенірної продукції.

На заході регіональні відділення отримали сучасні ноутбуки зі встановленим програмним забезпеченням, які були придбані НОК України за програмою Олімпійської солідарності.

Також, на нараді було озвучено рейтинг обласних відділень. Відзначимо, що відділення НОК в Івано-Франківській області вперше посіло 3 місце за підсумками роботи 2023 року.

Дякуємо всім членам і виконкому відділення НОК України в Івано-Франківській області та усім хто допоміг досягнути такого результату, зокрема: міському голові Івано-Франківська, керівництву ОДА, керівникам навчальних закладів, вчителям фізичної культури та федераціям з олімпійських видів спорту, меценатам та спонсорам. Також висловлюємо вдячність усій нашій олімпійській родині Прикарпаття за співпрацю.

Дякуємо збройним силам України за можливість працювати.🇺🇦

“Швидше, вище, сильніше – разом!”

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Мирослав Карабін

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X