Візит Вадима Марковича Гутцайта до Івано-Франківщини
17 Лютого 2023
Візит Вадима Марковича Гутцайта до Івано-Франківщини

17 лютого, на другий день візиту Вадима Марковича до Івано-Франківщини, відбулись зустрічі з головою обласної державної адміністрації Світланою Онищук та з головою Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади Русланом Марцінківим.

Під час зустрічей в яких також взяли участь народний депутат України Роман Мулик, заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин, начальник управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Орест Оклієвич, директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко, начальник відділ спорту департаменту молодіжної політики та спорту Андрій Данищук та голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін говорили про розвиток дитячо-юнацького, масового спорту та спорту вищих досягнень в нашому регіоні та місті. Також обговорювалось питання підвищення стипендій спортсменам з олімпійських видів спорту та фінансування олімпійських видів спорту з місцевих бюджетів.

Порушувалось питання щодо будівництва спортивних об’єктів після завершення війни в Івано-Франківську та області. Обговорювалось питання завершення реконструкції стадіону ім. А. Гемби національного технічного університету нафти і газу, для отримання відповідної ліцензії і можливості проводити Всеукраїнські та міжнародні змагання з легкої атлетики.

Підсумовуючи результати зустрічі очільниця області зазначила наступне:

«Сьогодні ми надзвичайно радіємо і пишаємося спортивним здобуткам наших спортсменів, – сказала Світлана Онищук. – Війна дала їм додаткову мотивацію для перемог.Працюємо над розробкою нових проєктів, які зможемо втілити в життя після нашої перемоги».

Після зустрічей з керівництвом міста та області, відбувся візит до вихованців міської спортивної школи олімпійського резерву. Вчора там проходив відкритий турнір зі спортивної гімнастики, присвячений 114-й річниці від Дня народження Степана Бандери. 🇺🇦

Також в СДЮСШОР були присутні чимало олімпійців, а саме: учасник олімпійських ігор 2000 р. у м.Сіднеї – Сервін Сулейманов, срібна призерка Олімпійських Ігор 2000р. у м.Сідней зі стрільби з лука – Катерина Дубровіна–Сердюк з м.Харків та учасниця олімпійських ігор 2016 р. в м. Ріо-де-Жанейро – Галина Турчин.

На завершення заходу Вадим Маркович зробив символічний подарунок школі, а саме прапор НОК України з власним підписом та побажанням разом до перемоги!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X