ХХХІV Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України
13 Грудня 2019
ХХХІV Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України

12 грудня 2019 року у м.Київ відбулось засідання ХХХІV Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України під головуванням президента НОК України Бубки Сергія Назаровича.
Учасників заходу також прийшли привітати голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту Андрій Кожем’якін, заступник Міністра культури, молоді та спорту України Володимир Шумілін, столичний міський голова Віталій Кличко.

У ході роботи асамблеї було заслухано звіт ревізійної комісії, затверджено кошторис фактичних грошових доходів, витрат організації та план бюджету на 2020 олімпійський рік. Розглянуто питання про ротацію членів НОК України відповідно до звернень, що надійшли від суб’єктів олімпійського руху, та ухвалили Етичний кодекс олімпійського руху України.
Також було відзначено п’ять регіональних відділень за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху в Україні, серед яких і відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Голова відділення НОК України в Івано-Франківській області — Мирослав Карабін мав можливість прозвітувати про роботу комісії Національного Олімпійського Комітету України по зв’язках з осередками НОК України за 2019 рік, та вручив від олімпійської родини Прикарпаття знак Національного Олімпійського Комітету, виготовлений майстром з м.Косів, Івано-Франківської обл.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X