Всеукраїнський захід #OlimpicLab для хокейної команди
6 Лютого 2023
Всеукраїнський захід #OlimpicLab для хокейної команди

6 лютого 2023 року було реалізовано Всеукраїнський захід #OlimpicLab, за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства» національного олімпійського комітету України з хокейною командою Івано-Франківської ОДЮСШ “Олімпія» в складі якої вимушено переміщені діти з тимчасово окупованих територій.

Захід було організовано відділенням НОК України у Івано-Франківській області у рамках якого до юних спортсменів завітав голова відділення НОК України у Івано-Франківській області – Мирослав Карабін та майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник XXVII Літніх Олімпійських Ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія) – Сервін Кудусович Сулейманов.

У вітальному слові Мирослав Карабін привітав присутніх та зробив короткий екскурс у зародження сучасних олімпійських ігор, також розповів про відомих олімпійців з Прикарпаття, а на закінчення побажав всім присутні залишатися завжди сильними духом і тілом.

На закінчення перейшли до найприємнішої частини заходу – вручення подарунків з символікою заходу від Національного олімпійського комітету України.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X