#OlympicLab: «Розвиток/добробут – пізнай себе» для вихованців ІФ ОДЮСШ
9 Лютого 2023
#OlympicLab: «Розвиток/добробут – пізнай себе» для вихованців ІФ ОДЮСШ

Вихованці Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи долучилися до Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab: «Розвиток/добробут – пізнай себе».

Мета заходу заохотити дітей та молодь дотримуватися вислову «вік живи – вік навчайся», допомогти з’ясувати свої інтереси та знайти цілі в житті, розкрити позитивні здібності кожної особистості. Саме про це говорили з молодими спортсменами.

Багато корисної та цікавої інформації для учасників заходу підготувала представниця відділення НОК України в Івано-Франківській області – Тетяна Мисак.

Перша частина заходу почалася з слів про сам проект, історію Олімпійських ігор та спортивну славу Прикарпаття. Далі на дітей чекали різноманітні естафети. Учасники емоційно та жваво реагували на кожне з поставлених завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу. Але сили були рівні, тож перемога стала спільною.

Всі учасники спортивного свята отримали подарунки, позитивні емоції, помірне фізичне навантаження. Спільне фото на згадку підвело підсумок спортивного заходу.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X