Олімпійський день на Прикарпатті
19 Травня 2023
Олімпійський день на Прикарпатті

Прикарпаття об’єднало спортсменів з усієї України в межах Всеукраїнського Олімпійського дня!

З нагоди Олімпійського дня відбулося спортивне свято на міському озері в Івано-Франківську, у якому прийняли участь Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, народний депутат України, перший віце-президент федерації боксу України, президент федерації боксу Івано-Франківської області Роман Мулик, народний депутат України, перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, президент федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук, голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко заступник голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Віталій Ільчишин, Президент Федерації боксу Украни Кирило Шевченко, призери і учасники Олімпійських ігор та голови і представники усіх відокремлених структурних осередків НОК України!

Зокрема, Майстер спорту з легкої атлетики Станіслав Сеник, самбістка, срібна призерка літньої універсіади 2013, Європейських ігор 2015 та 2019 року Олена Сайко та майстер спорту України, триразовий учасник чемпіонату Європи та дворазовий учасник чемпіонату світу з боксу, військовослужбовець Національна гвардія України Михайло Селіванов передали олімпійський прапор переможцю континентального кубка зі стрибків на лижах з трампліна, рекордсмену України зі стрибків на трампліні Євгену Марусяку.

Аби відчути себе справжнім олімпійцем, діти та молодь взяли участь у різноманітних заходах. Для присутніх були доступні спортивні локації, кожна з яких презентувала той чи інший вид спорту: стрільба з лука, метання списа, штовхання ядра, фехтування, дзюдо, таеквон-ДО, спортивна гімнастика, футбол та інші.

Також були й забіги: дистанція символічна – 500 і 600 м. Кожна дитина отримала сертифікат МОК і пам’ятну медаль, як учасник Олімпійського дня.

Слід зазначити, що через місяць розпочнуться Європейські ігри в Кракові. 300 наших спортсменів захищатимуть честь України на спортивних майданчиках.

Дякуємо нашим Захисникам та Захисницям, завдяки яким ми маємо можливість жити, працювати та розвивати спорт у нашій державі!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X