«DO like OLYMPIANS» для школярів 25 ліцею Івано-Франківської міської ради
2 Листопада 2022
«DO like OLYMPIANS» для школярів 25 ліцею Івано-Франківської міської ради

2 листопада у 25 ліцеї Івано-Франківської міської ради було реалізовано Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

Метою заходу є формування в школярів базових знань про користь фізичних вправ для здоров’я людини, сприяти розвитку рухливості дітей, формувати вміння працювати в команді.

В гості до учнів ліцею завітали відомий спортсмен, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), майстер спорту України міжнародного класу з боксу – Віктор Поляков та представниця відділення НОК України в Івано-Франківській області – Тетяна Мисак.

Учасники разом із відомим прикарпатським спортсменом виконали зарядку під музичний супровід. Школярі емоційно та жваво реагували на кожне з поставлених завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та навички з оволодіння основними рухами.

Далі на учасників заходу чекали різноманітні естафети. За звання найкращих змагались дві команди. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу. Але сили були рівні, тож перемога стала спільною.

На завершення всі учасники ” DO like OLYMPIANS “отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X