СВЯТО ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРА У М.КОЛОМИЯ
23 Липня 2021
СВЯТО ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРА У М.КОЛОМИЯ


Коломийська спортивна спільнота підняла олімпійський прапор в підтримку Олімпійської команди України на Іграх ХХХІІ Олімпіади у м.Токіо.

Сьогодні, 23 липня, у Токіо відбулось урочисте відкриття XХXII Літніх Олімпійських ігор.

Коломийські спортсмени, в знак підтримки нашої збірної, розгорнули прапор Національного олімпійського комітету та у супроводі національного гімну України та гімну Національного олімпійського комітету України.

В заході взяли участь спортсмени відділень боксу, легкої атлетики та важкої атлетики ДЮСШ міста Коломия.

Коломия за роки незалежності мала трьох представників на Олімпійських форумах у різні роки, а саме:
– Ірина Шепетюк, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXVIII та XXIX Літніх Олімпійських Ігор;
– Вероніка Івасюк, майстер спорту України з важкої атлетики, учасниця ХХХІ Літніх Олімпійських Ігор 2016 року в м.Ріо-де-Жанейро.
– Андрій Федчук – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, бронзовий призер XXVI літніх Олімпійських ігор у Сіднеї (2000 р.) та учасник XXVII літніх Олімпійських ігор у Афінах. Андрій привіз першу медаль на Прикарпаття за роки незалежної України.


Сьогоднішнім заходом посилаємо вітання українським спортсменам, які зараз у Токіо, і бажаємо їм принести якомога більше медалей в скарбницю нашої команди.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X