Яку роль виконує гайд для бігунів з порушенням зору на Паралімпіаді: пояснює 10-разова медалістка
28 Вересня 2021

Українська бігунка виграла три “срібла” і поділилася емоціями від виступу у Токіо.

Автор: Єгор Джулай

Українка Ольга Ботурчук – одна із найдосвідченіших українських спортсменок на Іграх у Токіо. Свою першу нагороду Ботурчук здобула ще у Пекіні в 2008 році – “золото” у 100-метрівці.

З того часу українська бігунка щоразу закінчувала виступи на Паралімпіадах з медалями. А на Іграх у Токіо стала 3-разовою срібною призеркою.

Останньою медаллю Ботурчук на Паралімпіаді-2020 стало “срібло” на дистанції 200 метрів. Його українка пробігла другою, поступившись лише кубинці Омарі Дуран Еліас, яка випередила її у всіх трьох забігах у Токіо.

Попри три других місця, Ботурчук залишилася задоволеною виступом на Паралімпіаді. І після останнього фіналу дала коментар Суспільне Спорт.