Вперше в історії українського веслування. Франківка виборола чотири медалі на чемпіонаті Європи
7 Червня 2021

Спортсменка з Івано-Франківська Людмила Лузан виборола чотири медалі на чемпіонаті Європи з веслування.

Чемпіонат Європи з веслування проходив у польському місті Познань. У змаганнях брали участь 28 спортсменів з України.

У наступних стартах Лузан виборола срібну медаль в спринті. Бронзову медаль дівчина завоювала спільно з Анастасією Четверіковою у спринті на парному каное. Час спортсменок – 45,204. Ще одне “золото” франківка виборола у каное двійці на дистанції 500 метрів.

“Каноїстка Людмила Лузан стала срібною призеркою в спринті, завоювавши свою четверту медаль на нинішньому Євро, що не вдавалося нікому в історії українського веслування: 2 золоті, 1 срібна і 1 бронзова”, – повідомляють у Федерації каное України.

Додамо, що наступний старт у Людмили Лузан – Олімпійські ігри в Токіо.