9 квітня у манежі ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВС України” відбулися змагання Відкрита першість коледжу фізичного виховання з легкої атлетики.
Участь у змаганнях прийняли вихованці Ліцею №15 Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського спортивного ліцею Івано-Франківської обласної ради, Ліцею №16 Івано-Франківської міської ради, Ліцей ім. Романа Шухевича, Ліцею №19 Івано-Франківської міської ради, Ліцей ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради,Угорницький ліцей Івано-Франківської міської ради.
Захід відбувся за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, Спорт для всіх міста Івано-Франківська та компанії Blago .
Серед гостей заходу та адміністрації коледжу були:
– Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін;
– Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року – Галина Облещук;
– Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба), учасник XXXII Олімпійських Ігор 2020 року – Валерій Літанюк;
– Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року, ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року – Тетяна Ляхович;
-майстер спорту України міжнародного класу з спортивної ходьби, чемпіонка та призерка Чемпіонатів України, Європи та Світу з спортивної ходьби на 20 та 50 км – Христина Юдкіна;
– тренер-викладач, майстер спорту України, чемпіон України, триразовий учасник чемпіонату Європи та дворазовий учасник чемпіонату світу з боксу, молодший сержант Національної гвардії України Михайло Селіванов;
– Директор коледжу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Любомир Пасічняк;
– Заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу – Світлана Мельник;
– Заступник директора з виховної роботи коледжу – Світлана Вознюк;
– Керівник фізичного виховання коледжу – Віктор Онисків;
– заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова циклової комісії легкої атлетики коледжу – Галина Карабін;
Наші шанувальники спорту та видатні гості привітали учасників змагання та побажали миру, здоров’я, успіхів у спорті.
Дякуємо Андрію Луцькому та компанії Blago за підтримку українського спорту у цей непростий час.
Дякую ЗСУ за змогу проводити такі заходи!
ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ”
Відділення НОК України в Івано-Франківській області
Спорт для всіх Івано-Франківськ
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437465111_739351178383909_45834583553115021_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=CMR6fT_lrJsAb7XJYkb&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDA5gZGF0KMcnNGZmKLT3DTGipsvKfWxoep-kZ_zmsLEg&oe=6627EE92)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434095188_739351185050575_974490646198062338_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gpFCUxKqhL0Ab7kuCbK&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCWnG1DmGXJkpvmDAHKLRJ3BQMxGaqb23YkTmOOr5EKyw&oe=6627EEE9)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434472757_739351275050566_8637826018778185287_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0G4gwqtU3CwAb7SNrEl&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCi34E-S4XzBpQjHHN45qm8Ce08bHXjD5S8VEU9aHAiDw&oe=6627D35A)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437376653_739351061717254_702111667998135640_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SYDd5liGfuEAb41Y2G_&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAkd5LVZWT41TAsCIJ_EseG-Jyo02-7aNtKID27ZEXJQQ&oe=6627F399)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434406817_739351071717253_4551246770980081226_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=HNtxnwDf8-IAb5f-itR&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDn0F3zJDoQewkC_uBj_GR1FUTV_5gwH-CWbflEmxnCLA&oe=6627E1AA)