Українські борці завоювали 21 медаль на найпрестижнішому турнірі перед Олімпіадою
3 Березня 2021

У неділю, 28 лютого, завершився Київський міжнародний турнір, який був присвячений видатним українським борцям та тренерам, де змагались учасники з 33 країн світу. Українські борці здобули 21 нагороду.

У перший день змагань відбувались кваліфікаційні та півфінальні поєдинки. А от другий турнірний день приніс збірній України перші нагороди.
До слова, турнір у Києві став одним із найпотужніших стартів сезону. Відразу дві українські борчині здобули звання чемпіонок. Ними стали Оксана Лівач (до 50 кілограмів) та Аліна Грушина (до 55 кілограмів). Остання у фіналі боролась проти іншої українки Христини Зоряни-Демко, яка відповідно посіла другу сходинку. У цій ваговій категорії наші дівчата просто розірвали п’єдестал. На 3 місце підійнялась Олександра Хоменець.

Ще однією чемпіонкою стала Катерина Зелених у вазі до 59 кілограмів. Найцікавіше те, що у цій категорії відразу дві українські борчині посіли третє місце – Софія Бондар та Юлія Лісовська.