Україна – шоста у медальному заліку чемпіонату Європи з легкої атлетики
8 Березня 2021

“Золото” та “срібло” дозволили збірній Україні суттєво покращити місце в заліку змагань.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики в Торуні закінчився. У вечірній сесії останнього дня змагань було розіграно 12 з 26 комплектів медалей.

Остання сесія виявилася успішною і для збірної України. Після перемоги Марини Бех-Романчук у змаганнях стрибків у довжину, Україна здобула ще дві медалі. Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко здобули “золото” та “срібло” у жіночих стрибках у висоту.

Медалі збірної України на чемпіонаті Європи в Торуні Золото: Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину), Ярослава Магучіх (стрибки у висоту); Срібло: Ірина Геращенко (стрибки у висоту).

Успіхи стрибунок дозволили Україні фінішувати на шостому місці у медальному заліку чемпіоната Європи.

Найкращий результат – у спортсменів із Нідерландів, які здобули 7 медалей, 4 із яких – золоті.