“Треба визначитись, чи зможу ще жити в такому режимі”. Терлюга – про можливе завершення кар’єри
6 Жовтня 2021

Ексклюзивний коментар Анжеліки Терлюги для Суспільне Спорт.

На Олімпійських іграх у Токіо в програмі змагань вперше було представлено карате. Україна була представлена трьома каратистами на Іграх-2020, і одразу двоє здобули медалі – Станіслав Горуна виграв “бронзу”, а Анжеліка Терлюга – “срібло”. Причому Терлюга стала першою в історії срібною призеркою Олімпіади з карате.

У фіналі Олімпіади у вазі до 55 кг Терлюга поступилась Івет Горановій із Болгарії, однак попри поразку в Токіо українка продовжує очолювати світовий рейтинг, а також планує ще повернутись на татамі у 2021 році. Уже в листопаді Дубай прийматиме світову першість, де виступатиме й українська каратистка.

Про “срібло” Олімпіади, емоційний тиск у Токіо та можливе завершення кар’єри – Терлюга розповіла в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт під час церемонії до 30-річчя від створення НОК України.