ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ПРИКАРПАТСЬКИХ СТУДЕНТІВ
9 Листопада 2021
ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ПРИКАРПАТСЬКИХ СТУДЕНТІВ

Відділенням національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області 5 листопада 2021 року було реалізовано модуль «Основи бізнесу та кар’єри» спортивно-масового заходу #OlympicLab для студентів Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
До заходу, який відбувався за допомогою онлайн платформи ZOOM, окрім студентської молоді також долучилися:

  • голова відділення відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківської області – Мирослав Карабін;
  • заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай). – Дарія Згоба.
  • лектор, журналістка телерадіокомпанії «Вежа», член молодіжної організації ФРІ – Роксолана Бабій;
  • стипендіат відділення НОК України в Івано-Франківській області – Василина Заяць;
  • представники відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець і Тетяна Мисак.

Сучасний шалений ритм життя диктує свої правила: хочеш бути успішним – навчися керувати часом.
Тайм-менеджмент сьогодні більш ніж доречний не тільки на роботі або у спорті, але і в особистому житті. Опанувати мистецтво якісного, продуктивного використання часового ресурсу, навчитися встигати робити необхідну кількість справ в стислі терміни, а також отримувати задоволення від роботи й знаходити час на відпочинок – про всі ці проблеми і їх вирішення, студенти дізналися під час першої частини лекції від Роксолани Бабій.


Гостя поділилася порадами із тайм-менеджменту, які учасники зможуть використовувати, щоб підвищити свою продуктивність, ефективно планувати та тримати у балансі різні сфери життя.


Щоб теоретична частина про тайм-менеджмент була більш ефективнішою, всю отриману інформацію студенти мали можливість застосувати моделюючи в реальності власні планери у ході практичної частини.
Після завершення основної частини заходу відбулось спілкування між учасниками та гостями, які супроводжувались обміном корисною інформацією та порадами з розділу тайм менеджменту.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X