ПРИКАРПАТСЬКА САМБІСТКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ СВІТУ
10 Листопада 2020

У Сербії триває чемпіонат світу із самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. 7 листопада розіграли медалі юнаки і дівчата до 18 років. Українці вибороли вісім медалей.

Представниця Прикарпаття Сніжана Пліш стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 56 кг. Також бронзову нагороду серед чоловіків виборов Андрій Лайщук у ваговій категорії до 57 кг, виконавши норматив Майстра спорту України міжнародного класу, пишуть на сторінці “ Спортивні новини Прикарпаття ”.

Сьогодні, 8 листопада, визначать володарів другої половини медалей серед юнаків та дівчат, а також призерів командної першості.Нагадаємо, раніше повідомлялось, що вихованка Надвірнянської СДЮШОР 16-річна Сніжана Пліш здобула срібло на Чемпіонаті світу з самбо серед кадетів (U16) у вазі до 52 кг. Тож це вже не перший здобуток дівчини у даному виді спорту.