![OLYMPICLAB, для учнів Івано-Франківського ліцею № 21](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332123982_1897266903964688_5137508019172160869_n-620x315.jpg)
21 лютого 2023 року відділенням НОК України в Івано-Франківській області було реалізовано модуль “Загальнолюдські та олімпійські цінності” всеукраїнського проекту НОК України – OLYMPICLAB, який було проведено з учнями Івано-Франківського ліцею № 21.
Розпочався захід з привітальних слів представниці відділення НОК України в Івано-Франківській області – Тетяни Мисак.
Всі учасники відзначили важливість фізичних вправ у формуванні та становленні гармонійно-розвинених і здорових особистостей.
Сам модуль було реалізовано за допомогою одного з найбільш динамічних видів спорту – бадмінтону.
Діти почули цікаві факти про бадмінтон та про те, які олімпійські цінності присутні в цьому виді спорту і як тісно вони переплітаються із загальнолюдськими.
Після теоретичної частини заходу, ліцеїсти мали змогу продемонструвати свої вміння гри в бадмінтон.
На завершення заходу усі учасники OlympicLab отримали подарунки з олімпійською символікою від відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області та зробили традиційне спільне фото.
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332062907_768787071258871_5182040348293342062_n-1024x461.jpg)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332123982_1897266903964688_5137508019172160869_n-1024x461.jpg)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332132518_1195139844724238_1520050694954587813_n-1024x461.jpg)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332150593_769169850990817_5382104930486282680_n-1024x461.jpg)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332157623_701993551618746_8927466030872558458_n-1024x461.jpg)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332214987_567756378633825_2379611327957961271_n-1024x461.jpg)
![](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/332321950_721084242986422_7837858297243977639_n-1024x461.jpg)