Марафонець з Прикарпаття встановив рекорд України
17 Листопада 2020
Марафонець з Прикарпаття встановив рекорд УкраїниМикола Таран із Рожнятівського району, що на Івано-Франківщині, пробіг 73 кілометри марафону Oslo Triple у Норвегії. Експерти Національного реєстру рекордів зафіксували офіційний рекорд України: Микола – єдиний українець, що наважився здолати забіг в Осло двічі. Про це написали на сторінці Nutrixxion Україна.

“Наш атлет Микола Таран вигадав для себе пекельний виклик, на який не наважувався ніхто із земляків досі – участь в Oslo Triple 73 км! Траса дуже важка і рідко хто із європейців наважується на неї, оскільки ми звикли геть до інших кліматичних умов”, – йдеться у повідомленні.

Триатлоніст, ультрамарафонець, бренд-амбасадор Nutrixxion, автор бігових текстів Микола Таран народився на Дніпропетровщині. З трьох років проживає на Івано-Франківщині. Зараз мешкає у селі Небилів на Рожнятівщині.

У студії Суспільне Карпати Микола розповів, що він долає настільки складні траси, що у нього після пробігів, буває, відпадають нігті.

Ультрамарафонець пригадав, коли пішов до лікаря радитися, чи можна йому займатися марафонським бігом, той його відраджував. Але, оскільки Микола вже зареєструвався на наступний марафон, він проігнорував цю пораду.

Вважає себе любителем, а не професіоналом: “Теорію я не читаю. Я бігун-любитель, бігун-подорожувальник. Я бігаю і поєдную це з подорожами.”

Крім того, він – автор бігових текстів: “У журналах я описую повністю самий забіг, яка траса, що туди входить, як добратися на той марафон, – всі плюси і мінуси. І обв’язково – туристичну частину, щоб заохотити інших бігунів до цього”.

Микола Таран, каже, що веде здоровий спосіб життя: “Я не курю, не вживаю алкоголь – це мені не цікаво. Я люблю бути здоровим”.

Мирослав Карабін
Відділення НОК України в Івано-Франківській області

✅Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області⤵️
Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua

#НОК#Спорт#СпортивнийФранківськ

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X