Ірина Петренко – дев’ята у жіночій індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU в Обертілліаху.
11 Березня 2021

Українські біатлоністки виступили краще, аніж представники чоловічої команди.
В Обертілліаху відбулася друга гонка на етапі Кубка IBU. Після чоловічої індивідуальної гонки на трасу в Австрії вийшли жінки.

Збірна України у жіночій гонці переслідування була представлена п’ятьма біатлоністками – Анною Кривонос, Іриною Петренко, Надією Бєлкіною, Вітою Семеренко та Христиною Дмитренко. Одній із них вдалося фінішувати у топ-10 за підсумками гонки.

Найкращий результат у короткій індивідуальній гонці, особливістю якої була зменшена дистанція (12.5 км замість 15 км) та покарання 45 секундами штрафу замість однієї хвилини, показала Ірина Петренко. Із двома хибами українська біатлоністка показала дев’ятий результат, програвши переможниці 1:24 хвилини.