І знову 1-2. Левченко та Геращенко взяли “золото” й “срібло” в Польщі
7 Вересня 2020
І знову 1-2. Левченко та Геращенко взяли “золото” й “срібло” в Польщі

Черговий переможний дубль українських стрибунок у висоту.

Представництво України у жіночих стрибках у висоту на Меморіалі Каміли Сколімовської в польському Хожуві було максимальним: одразу три атлети заявилися на турнір, Юлія Левченко, Ірина Геращенко та Оксана Окунєва. Причому для останніх двох – це міжнародний дебют у 2020 році.

Спершу у старт-листі змагань значилася участь Ярослави Магучих, однак у фінальних стартових протоколах її не було. Відтак, чергової дуелі за перемогу між Левченко та Магучих цього разу не було.

Для потрапляння на подіум у Хожуві вистачило стрибка на 1.85 метра – з таким результатом Левер Спенсер фінішувала третьою. В українки Оксани Окунєвої також взята планка на 1.85 метра, однак з другої спроби, тоді як Спенсер взяла з першої – це визначило долю третього місця.

Планку на висоті 1.89 метра взяли тільки дві спортсменки, Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Саме вони в очній боротьбі і розіграли перемогу. Втім, серйозної боротьби не вийшло: Геращенко не взяла наступну ж висоту (1.92 метри), Левченко підкорила її з другою спроби.

Залишившись єдиною в секторі, Юлія Левченко вийшла на 1.95 метра, але не змогла взяти висоту з трьох спроб. Це вперше в сезоні Левченко закінчила змагання з висотою 1.92 метра, але цього їй вистачило для перемоги. Геращенко на першому міжнародному старті взяла “срібло”. Українки знову фінішували 1-2 на змаганнях у стрибках у висоту.Стрибки у висоту.

Меморіал Каміли Сколімовської (Польща)
1. Юлія Левченко (Україна) – 1.92 м
2. Ірина Геращенко (Україна) – 1.89 м
3. Левер Спенсер (Сент-Люсія) – 1.85 м
4. Оксана Окунєва (Україна) – 1.85 м
4. Каміла Лічвінко (Польща) – 1.85 м

✅Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області⤵️
Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua

Мирослав КарабінVolodymyr AntonetsВідділення НОК України в Івано-Франківській областіФедерація легкої атлетики Івано-Франківської області

#НОК#Спорт#СпортивнийФранківськ#ЛегкаАтлетика

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X