«DO like OLYMPIANS» завітав до ліцею №10 Івано-Франківської міської ради
3 Березня 2023
«DO like OLYMPIANS» завітав до ліцею №10 Івано-Франківської міської ради

2 березня 2023 року в ліцеї №10 Івано-Франківської міської ради вчергове відбувся захід національного олімпійського комітету – «DO like OLYMPIANS».
Метою заходу є залучення дітей до активного та здорового способу життя, олімпійського руху в Україні та світі.
Привітати учасників та провести з ними урок завітали:

 • Галина Облещук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра), учасниця багатьох чемпіонатів Європи та світу, учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія);
 • представниця відділення НОК України в Івано-Франківській області – Тетяна Мисак.
  Захід розпочався спілкуванням учнів ліцею з гостями у форматі питання- відповідь, яке супроводжувалось значною активністю та високим емоційним фоном.
  Наступним етапом стала розминка для дітей з участю у ній спортсменки-олімпійця. Ліцеїсти залюбки повторювали рухи та вправи за відомою спортсменкою і добре розігрівши мˈязи перейшли до естафет, під час яких вони не тільки вправно змагалися, але й вболівали та підтримували своїх партнерів.
  Традиційно під час кожного заходу «DO like OLYMPIANS» всі учасники отримують подарунки із символікою Національного олімпійського комітету України, тож цей захід не став винятком.
  Тематична, загальна фотографія стала завершальним акордом заходу, після чого сповнені сил та енергії школярі продовжили навчальний процес, а спортсменка, у свою чергу, побажала всім памˈятати – спорт – це корисно та модно.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X