![«DO like OLYMPIANS» на базі Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької школи](https://noc.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/319395622_503455671883184_6472070180217851413_n-620x315.jpg)
22 грудня відбувся захід організований відділенням національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – в рамках всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».
Захід відбувся на базі Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
На початку заходу було проведено турнір з стрільби з лука. Усі спортсмени зробили кілька пострілів та показали непогані результати попадання в мішень з відстані 5 м.
Після змагань діти мали можливість випробувати свої сили у новорічному квесті. Спортсмени виконували цікаві тематичні завдання. Далі відбулося нагородження переможців.
За підсумками заходу учасники отримали багато позитивних емоцій, нові знання, подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на пам’ять.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319395622_503455671883184_6472070180217851413_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p960x960&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RWM2MqSAFBwAX825WPI&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCllPHHLDziAyfkYmtWZS-nEytlOB2Yy92U_m50ck60DA&oe=63C2DB1F)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320329461_531705092219814_343741911833399599_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p960x960&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qWs_5oP01X8AX8RN2uq&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfB6o6xXi4LDyRB0EgGNo7ILYRBCzUf9i_zHtBPhuz43fQ&oe=63C36892)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321512534_6090632890949183_6202060511317122576_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p960x960&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=g3cL2FFzzvEAX8v8CTu&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfA__nN6mg6P1x8JpAD9WZHif9pyuFsX4005qnUnhDiz4w&oe=63C359AF)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320253852_462030852767183_663366255595313088_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p960x960&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GFTI5cdbUgQAX_HiBj6&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDjG1FPXbk8hl9k4GAw-nx-cqSEvfDk-6S7V8QzGjeO4g&oe=63C43731)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319357103_536595888510975_958973946130958205_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p960x960&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Z3c1ZYB4BbAAX_LxIVw&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAHfru5HUOewLF0BJDf7ndvN9rV5qJdQc596yf_LCe05w&oe=63C4262F)