19-річний Дмитро Котовський – “Новачок року” у лижній акробатиці
16 Березня 2021

Найкращим Дмитра визнали за результатом сезону 2020/21.

Український фристайліст Дмитро Котовський отримав нагороду як найкращий новачок сезону в світовій лижній акробатиці. Призовий глобус йому вручили після завершення останнього етапу Кубка світу в сезоні.

19-річний Дмитро Котовський став найкращим новачком у чоловічій лижній акробатиці, а у жіночій – 20-річна представниця Канади Маріон Тено (третя у світовому тоталі).

У сезоні 2020/21 Котовський провів чотири старти на рівні Кубка світу, а також виступив на чемпіонаті світу. Його найкращий виступ саме на світовій першості – пройшов кваліфікацію, подолав перший фінальний раунд та вийшов до суперфіналу, де фінішував шостим. Котовський став наймолодшим фіналістом чемпіонату світу.

Загалом у кар’єрі Дмитра уже шість стартів на рівні Кубка світу. Найкращий результат він продемонстрував у сезоні 2020/21 – 9 місце на першому етапі зими у фінській Руці.

У загальному заліку Кубка світу – Дмитро фінішував на 22-му місці, у нього 78 очок. Це другий показник серед українців.