DO LIKE OLYMPIANS на Прикарпатті
3 Березня 2020
DO LIKE OLYMPIANS на Прикарпатті

DO LIKE OLYMPIANS на Прикарпатті.

3 березня 2020 року до Угорницької  загальноосвітньої школи Івано-Франківської міської ради завітав проект Національного олімпійського комітету України  DO Like OLYMPIANS, в рамках якого діти п’ятих та шостих класів мали можливість зустрітись, поговорити та позайматись фізичними вправами разом із  заслуженим майстром спорту України з спортивної гімнастики, фіналісткою ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) – Дарією ЗГОБОЮ.

Разом з Дарією до дітей завітали і представники відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир АНТОНЕЦЬ та Марія ЧЕМЕРИС.

Урок традиційно розпочався із знайомства та короткої бесіди з історії успіху спортсменки-олімпійки, та порад що та як потрібно робити щоб досягнути успіху і не тільки у спорті але й у житті загалом.

Далі була розминка, яка завжди передує основним фізичним навантаження, чи то на уроці фізичного виховання, чи то перед відповідальним стартом на Олімпійських іграх! Розминку з дітьми провела спортсменка-олімпійка та підготувала юні організми  до справжніх баталій, які мали місце у спортивній залі  під час ігрових естафет.

На завершення зустрічі всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області, позитивні емоції запрошення від Дарії відвідувати будь-які спортивні секції, адже це приносить користь та здоров’я..

Традиційна фотосесія підвела підсумок заходу.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X