“З огляду на весь сезон – це непоганий результат”. Меркушина – про виступ в індивідуальній гонці
28 Травня 2021
“З огляду на весь сезон – це непоганий результат”. Меркушина – про виступ в індивідуальній гонці

Ексклюзивний коментар Анастасії Меркушиної для Суспільне Спорт.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина дебютувала на чемпіонаті світу-2021 в індивідуальній гонці. З однією хвилиною штрафу 26-річна Меркушина стала найкращою серед українок, вона фінішувала 13-ю.

Читайте також: Меркушина – 13-а, Давідова – чемпіонка світу. Результати жіночої індивідуальної гонки

Цей результат став для неї найкращим у сезоні на рівні Кубка світу. До того вона провела усього три змагання на цьому рівні: 60, 56 та 92 місця. Однак потрапила в склад на чемпіонат світу завдяки “сріблу” в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи.

Після старту Анастасія Меркушина поспілкувалася з Суспільне Спорт.

  • Чи задоволена результатом?

Повністю точно незадоволена, бо були помилки. На першій лежці помилилася, але ідентифікувала проблему, дуже сподіваюся, що більше її не повторю. По ходу мене не вистачило на останнє коло, бо йшла на всі гроші з першого кола, одразу включилася в роботу, тому трохи не вистачило. Таке буває, тим більше в горах, а тут у Поклюці важкі гори”.

  • Якби до старту гонки сказали, що фінішуєш 13-ю – була б рада?

“Якщо чесно, не знаю. Кожен спортсмен максималіст, налаштовуєшся на подіум, але з огляду на моє самопочуття увесь сезон – це досить непоганий результат. Краще, ніж нічого, але все одно не самий топчик”.

  • Чи додає такий результат моральних сил?

Коли збираєш картинку чи пазл, то як тільки щось випадає, картинка не складається, бо чогось не вистачає. У мене таких моментів за цей сезон – були як маленькі, так і десь великі – було дуже багато. У якихось винна я сама, в якихось – обставини, які від мене не залежали. [На цю гонку] пошукала по комірчинах, по кутках, зібрала усе, що могла.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X