Оновлення боксерського залу
13 Серпня 2023
Оновлення боксерського залу

У м.Снятин (Івано-Франківська область) відбулося відкриття оновленого боксерського залу🥊

У залі встановлено новий ринг фірми, який придбали за кошти місцевої фірми SunVitaGroup. Зал капітально відремонтовано приватними коштами Снятинської громадської організації «SUN-Клуб» та її членів, серед яких найбільше доклав коштів Сергій Гонташевський (КМС з боксу) а також прихильники клубу.

На відкриття прийшли запрошені представники обласної влади К.Лисейко, М.Вінтоняк, перший віцепрезидент Івано-Франківської обласної федерації боксу України, член Виконкому ФБУ, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, начальниця відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради Оксана Мизюк.

Запрошені гості із Чернівецької області, зокрема президент Чернівецької обласної федерації боксу України Павло Василинчук).

А також, були присутні наші славні воїни ЗСУ. Від них патріотичну промову сказав боєць 1-го Стрілецького батальйону 10 ОГШБ «Едельвейс»,снятинець Сергій Винничук.

Від запрошених гостей з ближнього зарубіжжя (Молдова🇲🇩), слово мав ЗТУ Республіки Молдова – Кадук Петро.

Мирослав Карабін привітав усіх присутніх на цьому заході від імені президента ФБУ Кирила Шевченка та президента Івано-Франківської обласної федерації боксу України Романа Мулика та наголосив, що надалі таких подій буде все більше, адже здоровʼя наших дітей, стоїть на першому місці. І навіть в такий складний час ми будемо знаходити можливості розвивати бокс в Україні.

Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області

Сайт – https://noc.if.ua

Фейсбук –https://www.facebook.com/nocifua

Інстаграм – www.instagram.com/nocifua

Телеграм – https://t.me/nocifua

#НОК#Спорт#СпортивнийФранківськ

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X