Олімпійський день у Італійському місті Болонья (Сан Лаззаро)
29 Червня 2022
Олімпійський день у Італійському місті Болонья (Сан Лаззаро)

Символічно, у День Конституції України 28 червня 2022 року відділенням НОК України в Івано-Франківській області проведено черговий захід ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ, проте цього разу ми приїхали до українських дітей, які через війну вимушені були тікати з власних домівок та знайшли прихисток у Італійському місті Болонья (Сан Лаззаро).

Захід відбувся у дружній атмосфері, спочатку відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир Антонець розказав коротку історію виникнення цього свята, зачитав звернення від Президента НОК України, Олімпійського Чемпіона – Сергія Бубки з нагоди Олімпійського дня 2022.

Далі відбулося знайомство з видами спорту якими займались діти у довоєнний час – футбол, карате, акробатика, легка атлетика, гімнастика та навіть мотокрос, ось такі спортивні дітки прийшли на захід, в більшості випадків окрім розповіді про свій вид спорту діти демонстрували кілька його елементів.

На завершення діти та батьки отримали подарунки з символікою Національного олімпійського комітету України від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X