Олімпійський день-2022 в ІФ ОДЮСШ
7 Липня 2022
Олімпійський день-2022 в ІФ ОДЮСШ

В рамках програми «Олімпійського дня-2022» 6 липня 2022 року в приміщенні спортивного залу обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся захід Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області з дітьми літнього табору «Веселкове літо».

В урочистому відкритті заходу взяли участь голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, який привітав дітей зі святом та висловив сподівання, що більшість з них у майбутньому стануть учасниками спортивних секцій з видів спорту. Також до привітань долучилися учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни, майстер спорту України міжнародного класу з боксу Віктор Поляков та представниця відділення НОК України в Івано-Франківській області Тетяна Мисак .

Після урочистої частини всі учасники взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Олімпійська вікторина».

Продовжився «Олімпійський день» розминкою з олімпійцем, уславленим прикарпатським боксером Віктором Поляковим , де діти отримали позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості.

До насиченої і змістовної програми заходу ввійшли різноманітні змагання та естафети, у яких «юні олімпійці» проявили витривалість, силу волі, терпіння, вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки, реалізуючи цим самим олімпійські принципи – «Головне не перемога, а участь».

Щоб підняти бойовий дух військовим, діти від щирого серця на ватманському папері малювали мирне небо, сонце і щасливе майбутнє у квітучій батьківщині та писали побажання перемогти і скорішого повернення додому.

На завершення заходу всі учасники, а це понад п’ятдесят осіб різного віку, отримали подарунки з символікою «Олімпійського дня» від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X