#OLIMPICLAB В СЕРЦІ КАРПАТ
16 Липня 2021
#OLIMPICLAB В СЕРЦІ КАРПАТ


15 липня 2021 року відділенням НОК України в Івано-Франківській області у спортивно-оздоровчому комплексі «Смерічка», що у смт.Микуличин було реалізовано Всеукраїнський захід #OlimpicLab за модулем «Олімпійські та загальнолюдські цінності».


Відрадно що олімпійські заходити не мають літніх канікул і продовжують крокувати Прикарпаттям поширюючи олімпійські принципи, ідеї, цінності та пропагуючи здоровий спосіб життя. Привітати учасників заходу прийшли:

-директор спортивно-оздоровчого табору «Смерічка» – Микола Соя;
– дитячий психолог, психотерапевт – Володимир Мацьків;
– учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор – Неля Непорадна і представники відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець та Василина Заяць.


Важливу сторону людського життя складають емоції та почуття. На будь-яку подію, що прямо чи опосередковано зачіпає людину, у неї виникає емоційний відгук і один із них – страх.


На початку заходу Володимир Мацьків розтлумачив, що таке страх, які страхи притаманні дітям різного віку та методи вирішення подолання страху. Діти активно підтримували розмову та самі цього не усвідомлюючи прийняли участь у своєрідному сеансі психотерапії з відповідними позитивними результатами для них самих за підсумками розмови.


Друга частина заходу складалася із перегляду та обговорення відеороликів про олімпійські цінності, які за допомогою психолога, спонукали дітей поставити себе на місце героїв та проаналізувавши ситуацію на екрані змоделювати її на прикладі з власного, реального життя. Окрім того діти наводили приклад використання цінностей у їхньому житті. Цікавими історіями ділилися не тільки учасники #OlimpicLab але й організатори та гості заходу.


На завершення усі учасники отримали подарунки з символікою заходу від Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото.


✅Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області⤵️


Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua
#НОК #Спорт #СпортивнийФранківськ

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X