Івано-Франківський #OlympicLab
23 Квітня 2021
Івано-Франківський #OlympicLab


22 квітня 2021 року на Прикарпаття вчергове завітав Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід НОК України #OlympicLab, модуль «Розвиток/добробут–пізнай себе», учасниками якого стали школярі Івано-Франківського Католицького ліцею імені св. Василія Великого
Серед гостей заходу були:

  • голова відділення НОК України в Івано-Франківській області –Мирослав Карабін;
  • майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця трьох Зимових Ігор Олімпіад – Надія Діденко;
  • викладачка Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, засновниця і тренер “Школи оратора для дітей”, засновниця простору для удосконалення навиків комунікації Риторика ІФ, ведуча–Тетяна Осадчук;
  • відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець;
  • стипендіат відділення НОК України в Івано-Франківській області – Василина Заяць.

З вітальними словами до присутніх звернулася директорка ліцею – сестра Єремія, яка відзначила важливість таких заходів для формування особистості тінейджерів.

У свою чергу Мирослав Карабін – передав вітання всім присутнім від президента НОК України – Сергія Бубки та звернув увагу учнів, як приклад успішної людини, на життєвий шлях відомих спортсменів України, які в результаті плідної праці досягли значних успіхів у житті.

Надія Діденко – також відзначили позитивний вплив на юнацтво модулів OlimpicLAB та закликала до дітей до активних занять фізичними вправами та спортом, які є одним із головних факторів формування здоров’я людини в цілому.


Основна частина заняття розпочалася з розкриття сутності поняття “оратор” та обговорення змісту цього слова. Тетяна Осадчук досить детально описала, що володіння відмінною технікою мови – це запорука успішного бізнесмена, політика, спортсмена або будь-якої пересічної людини, адже людей, які говорять чітко, ясно, зрозуміло, приємно – слухають. Вони звучать переконливо і викликають довіру.
Тетяна поділилася знаннями про навики ефективного оратора, які включали в себе сім пунктів: чіткість мови, звучати переконливо, бути чесним, надихати, розказувати історії, жартувати, володіти переконливим жестам. Вона наголосила, що як учні так і гості зможуть застосовувати ці навики для особистої та соціальної реалізації. Кожен з пунктів був обговорений теоретично, після цього школярі практикували вправи для мовлення, виробляли чіткість дикції.

Під час спілкування лекторка поділилася порадами як правильно і грамотно подавати свою думку, пізнавати себе через спілкування з іншими, відчувати себе впевнено.

В ході заходу школярі з приємністю підтримували розмову та навіть вели дискусію, де виявлялися різні позиції, озвучувалися протилежні думки, що підштовхувало до ще більше активного мислення.
На завершення відбулась бесіда у режимі питання-відповідь та підведення підсумків заходу. Після цього усі учасники OlympicLab отримали подарунки з символікою заходу від Національного олімпійського комітету України та зробили на теплу згадку спільне фото.

Відділення НОК України в Івано-Франківській області Nadiya Didenko Volodymyr Antonets

✅Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області⤵️

Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X