BE ACTIVE НА ПРИКАРПАТТІ
1 Жовтня 2021
BE ACTIVE НА ПРИКАРПАТТІ


Олімпійський урок – щорічне спортивне свято, яке проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України і має на меті виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною к#СпортивнийФранківськ Так, 30 вересня 2021 року ліцей №21 Івано-Франківської міської ради прийняв участь в «Олімпійському уроці #BeActive» за участі видатних олімпійців.

На свято влаштоване у спортивній залі завітали:
– Мирослав Карабін – голова відділення НОК України в Івано-Франківській області;
– Віктор Поляков – учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція);
– Галина Облещук – учасниця ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія);
– Володимир Антонець – секретар НОК України в Івано-Франківській області;
– Тетяна Мисак – представник НОК України в Івано-Франківській області.

Діти ліцею мали можливість поспілкуватися з відомими спортсменами, отримати нові знання та враження про Олімпійський рух в Україні.Пізніше Віктор провів розминку з елементами боксу. Під пильним оком свого наставника діти виконували основні техніки боксу, демонструючи свою спритність, швидкість та витривалість.Після розминки були влаштовані змагання і естафети, де учні із задоволенням змагалися. Кожен з учасників доклав зусиль до успіху власної команди та проявив свою силу волі, терпіння та вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки. До речі, гості приймали безпосередню участь в естафеті, було весело, цікаво і захоплююче! Спорт – як один із важелів виховних заходів, успішно справляється зі своїм завданням, діти прагнуть до занять спортом, хочуть бути переможцями, нам варто лише підтримувати їх в цих починаннях!

Спільне фото та чудові подарунки на згадку про «Олімпійський урок», залишились від відділення НОК України в Івано-Франківській області.

✅Більше новин Відділення НОК України у Івано-Франківській області⤵️

Сайт – https://noc.if.ua
Фейсбук – https://www.facebook.com/nocifua
Інстаграм – www.instagram.com/nocifua
Телеграм – https://t.me/nocifua

#НОК #Спорт #СпортивнийФранківськ

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X