Відкриття академії вільної боротьби
12 Січня 2020
Відкриття академії вільної боротьби

В суботу, 11 січня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника урочисто відкрили Академію вільної боротьби Прикарпаття імені заслуженого майстра спорту Василя Федоришина. У своєму виступі ректор університету Ігор Цепенда зауважив, що це добра університетська традиція, поруч з наукою розвивати потужні спортивні школи.
Нині серед борців, які є студентами Прикарпатського університету, вже є чемпіони Європи та призери чемпіонатів світу, яких виховано завдяки сильній тренерській команді на чолі з заслуженим тренером України з вільної боротьби Іваном Курилюком, який сьогодні формує нову концепцію школи української боротьби. Він став головним тренером новоствореної Академії, президентом якої є декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету Ярослав Яців.
Ініціатор її створення – Народний депутат України, перший віцепрезидент Асоціації вільної боротьби України, президент обласної Федерації вільної боротьби Едуард Прощук.
На даний захід був запрошений голова відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та учасники літніх Олімпійських ігор, майстри спорту міжнародного класу з боксу Сервін Сулейманов та Віктор Поляков.

У свою чергу Мирослав Карабін мав честь передати вітання від Сергія Назаровича Бубки (президента національного олімпійського комітету, героя України, олімпійського чемпіона) та вручити подяку та медаль національного Олімпійського комітету – Едуарду Прощуку, за розвиток олімпійського спорту, а також вручити головному тренеру новоствореної борцівської академії Івану Курилюку подяку та прапор національного Олімпійського комітету України.

У своєму виступі Мирослав Карабін подякував всім людям хто долучився до створення академії і побажав спортсменам вдалих стартів та перемог на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X