Відеоконференція з регіональними відділеннями НОК України.
10 Квітня 2020
Відеоконференція  з регіональними відділеннями НОК України.

Сьогодні, 10 квітня 2020 року відбулася відеоконференція з регіональними відділеннями Національного Олімпійського комітету України в якій прийняло участь більше півсотні людей.
У відеоконференції взяли участь президент Національного Олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон, Герой України – Сергій Бубка та заступник міністра молоді та спорту України, уславлена біатлоністка, заслужений майстер спорту – Ніна Лемеш.
Від Івано-Франківського відділення НОК України участь прийняли – голова відділення – Мирослав Карабін та відповідальний секретар відділення – Володимир Антонець.
У порядку денному було запропоновано ряд питань, зокрема:
1) «Про останні події в Олімпійському русі та рішення Міжнародного
Олімпійського Комітету спільно з Урядом Японії щодо Ігор ХХХІІ
Олімпіади 2020 року в Токіо» – доповів президент НОК України – Сергій Бубка;
2) «Про взаємодію із суб’єктами Олімпійського руху в умовах оголошеної в Україні надзвичайної ситуації» – доповіла виконавчий директор НОК України – Наталія Коваленко;
3) «Про надання звітності для підрахунку балів щодо рейтингу діяльності відділень за 2019 рік» – доповів голова комісії “Осередки НОК” – Володимир Ковальов;
4) «Про проведення Всеукраїнських конкурсів серед спортивних журналістів «Україна Олімпійська» та конкурсу на кращу спортивну фотографію» – доповів керівник відділу по звˈязках із ЗМІ та громадськістю – Іван Бондарчук.
Заступник міністра молоді та спорту України – Ніна Лемеш розповіла про діяльність міністерства в умовах сьогодення, про цілі та завдання, що ставляться перед міністерством та шляхи їх вирішення.
Мирослав Карабін у своєму слові відзначив важливість такої комунікації для підтримки розвитку Олімпійського руху, та запевнив учасників відеоконференції, що масштабні Всеукраїнські заходи, заплановані відділенням НОК України в Івано-Франківській області спільно з НОК України, жодним чином не відміняються, а переносяться на інший час проведення.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X