Олімпійські Ігри в Токіо перенесені на 2021рік!
24 Березня 2020
Олімпійські Ігри в Токіо перенесені на 2021рік!

Олімпійські ігри перенесені з 2020 року через вірус COVID-19
і будуть проведені не пізніше літа 2021 року, остаточна дата узгоджується.

Президент міжнародного олімпійського комітету (МОК), Томас Бах та прем’єр-міністр Японії Абе Шінцо повідомило про ситуацію і рішення щодо ситуації з Корона вірусом і впливу його на спорт в цілому.
До них приєдналася Морі Йоширо, президент Оргкомітету Токіо 2020 року; олімпійський міністр Хашимото Сейко; губернатор Токіо Койке Юріко; голова Координаційної комісії МОК Джон Коутс; Генеральний директор МОК Крістоф Де Кеппер; та виконавчий директор Олімпійських ігор МОК Крістоф Дубі.

Президент Бах та прем’єр-міністр Абе висловили спільну стурбованість світовою пандемією COVID-19, а також тим, як вона впливає для життя людей.

Небачене досі і непередбачуване поширення спалаху вірусу призвело до погіршення ситуації у всьому світі. Вчора генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейєс заявив, що пандемія COVID-19 “прискорюється”. Зараз у світі та майже в кожній країні зареєстровано понад 375 000 випадків, і їх кількість зростає.

У нинішніх обставинах беручи до уваги основну інформацію, президент МОК та прем’єр-міністр Японії дійшли висновку, що Ігри XXXII Олімпіади в Токіо повинні бути перенесені, але не пізніше літа 2021 року, щоб зберегти здоров’я спортсменів та усіх хто бере участь в Олімпійських іграх.

Лідери погодилися, що Олімпійські ігри в Токіо можуть стати світовим маяком надії в ці неспокійні часи і що олімпійський вогонь може стати світлом у кінці тунелю, в якому зараз опиняється світ. Тому було домовлено, що олімпійський вогонь залишиться в Японії.

сайт джерела

https://www.olympic.org/news/joint-statement-from-the-international-olympic-committee-and-the-tokyo-2020-organising-committee

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X