МОК, МПК, ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ТОКІО-2020 І СТОЛИЧНИЙ УРЯД ТОКІО ОГОЛОШУЮТЬ НОВІ ДАТИ ДЛЯ ОЛІМПІЙСЬКИХ ТА ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР TOКІО-2020
31 Березня 2020
МОК, МПК, ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ТОКІО-2020 І СТОЛИЧНИЙ УРЯД ТОКІО ОГОЛОШУЮТЬ НОВІ ДАТИ ДЛЯ ОЛІМПІЙСЬКИХ ТА ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР TOКІО-2020

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), Міжнародний Паралімпійський Комітет (МПК), Організаційний комітет Токіо-2020, Столичний Уряд Токіо і Уряд Японії сьогодні погодили нову дату Ігор ХХХІІ Олімпіади у 2021 році. Олімпійські ігри Токіо-2020 пройдуть з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Вони також домовилися про нові дати проведення Паралімпійських ігор, які будуть проходити з 24 серпня по 5 вересня 2021 року.

Лідери ключових сторін зібралися сьогодні на онлайн конференції, до якої долучилися президент МОК Томас Бах, президент Токіо-2020 Морі Йосіро, губернатор Токіо Коїке Юріко і міністр Олімпійських ігор і Паралімпійських ігор Хасимото Сейко.

Це рішення було прийнято з трьох основних міркувань і у відповідності до принципів, встановлених Виконавчим комітетом МОК 17 березня 2020 року і підтверджених сьогодні на цій зустрічі. Їх підтримали всі міжнародні літні олімпійські спортивні федерації (МФ) та всі національні олімпійські комітети (НОК):

1. Захист здоров’я спортсменів та всіх учасників, а також стримування розповсюдження вірусу COVID-19.

2. Захист інтересів спортсменів та олімпійських видів спорту.

3. Глобальний міжнародний спортивний календар.

Ці нові дати дають органам охорони здоров’я та всім учасникам організації Ігор максимум часу для боротьби з постійно змінюваними місцями та збоями, спричиненими пандемією COVID-19. Нові дати, рівно через рік після запланованих на 2020 рік (Олімпійські ігри: 24 липня по 9 серпня 2020 р. та Паралімпійські ігри: 25 серпня по 6 вересня 2020 р.), також мають додаткову користь від того, що будь-які зриви, що відтермінування спричинить міжнародному спортивному календарю, можуть бути зведені до мінімуму в інтересах спортсменів та МФій. Крім того, вони дадуть достатньо часу для завершення кваліфікаційного процесу. Будуть здійснюватися ті ж заходи щодо зменшення теплового ефекту, що і були заплановані на 2020 рік.

У своїй  заяві у вівторок 24 березня 2020 року, спираючись на інформацію, надану на той час ВООЗ, президент МОК Томас Бах та Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе прийшли до висновку, що Олімпійські ігри Токіо-2020 відбудуться у повному вигляді та не пізніше літа 2021 року. Прем’єр-міністр підтвердив, що Уряд Японії готовий виконати свої зобов’язання на проведення цих успішних Ігор. У той же час президент МОК Томас Бах наголосив на повній відданості МОК успішним Олімпійським іграм Токіо-2020.

Після сьогоднішнього рішення Президент МОК сказав: “Я хочу подякувати Міжнародним федераціям за одностайну підтримку та Континентальним асоціаціям національних олімпійських комітетів за велике партнерство та підтримку в процесі консультацій протягом останніх кількох днів. Я також хотів би подякувати Комісії атлетів МОК, з якою ми постійно контактували. З цією заявою, я впевнений, що, працюючи разом з Організаційним комітетом Токіо-2020, столичним Урядом Токіо, урядом Японії та всіма нашими зацікавленими сторонами, ми можемо опанувати цей небачений виклик. Наразі людство знаходиться в темному тунелі. Ці Олімпійські ігри Токіо-2020 можуть стати світлом у кінці цього тунелю ».

Раніше було підтверджено, що всі спортсмени, які вже пройшли кваліфікаційний відбір, і яким були виділені квоти для Олімпійських ігор Токіо-2020, залишаться без змін. Це пов’язано з тим, що ці Олімпійські ігри в Токіо, за погодженням з Японією, залишаться Іграми XXXII Олімпіади.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
X